EMOCE

To, co dělá fotku krásnou a plastickou, jsou emoce. Právě umění zachytit emoce do fotografie, je to, co mne odlišuje od ostatních fotografů.

Možná už jste slyšeli mnohé povzdechy, na téma, že je někdo nefotogenický. Možná i vy máte dojem, že na fotkách není poznat vaše pravé já. Připadáte si při focení křečovitě? Možná také věříte tomu, že na fotce to může slušet jen málokomu. Možná i vy, když vidíte foťák, ihned zkoprníte a nahodíte výraz „strojený/á č.1“, či „nevýrazný/á č.2“. Buďte v klidu. Proto jsem tady já.

Každý fotograf je něčím výjimečný, mou doménou je atmosféra při samotném focení a tomu odpovídají i výsledné fotografie. Jsem velmi emotivní žena. Na každého klienta se naladím, zjistím jeho představu o budoucích fotografiích. Jinými slovy, výslednou atmosféru, kterou chcete, aby fotografie měly a jak vy, na nich chcete působit.

Speciálními technikami komunikace vás dokáži uvolnit, navodit požadovanou atmosféru a velmi rychle se do vás vžiji. Potom už vlastně focení cítím stejně, jako bych stála před objektivem já. Proto vím, co je potřeba udělat, říci, či jinak podpořit, aby výsledná fotografie měla to, co má mít…emoce.


Toužíte po fotografii, která má ducha, a emoce z ní vyzařují tak, že je cítí každý kdo se na fotografii podívá?


Kontaktujte mě.

VZPOMÍNKY

Každá nevěsta ( i ženich), chce mít jedinečnou svatbu, ona je ta jedinečná, neopakovatelná. Tomu by měly odpovídat i vzpomínky, jejichž zhmotněním jsou svatební fotografie.

Možná jste si taky pomysleli, když jste během týdne viděli fotografie z druhé a třetí svatby ( díky facebooku, to jde velmi snadno), že všechny fotky jsou jako přes kopírák. „A teď se nám postaví nevěsta s drůžičkami, nevěsta pokrčí levou nohu a pravou ruku, následuje ženich s maminkou, kterou jemně obejme, nyní postoupíme do parku, nevěsta před stromek, ženich za stromek…“ A tak dále… Znáte to?

Poznali jste na těchto fotkách, jak jsou maminky nevěsta a ženicha pyšné? Poznali jste, jak jsou tatínkové naměkko? Je vidět vzrušení v očích novomanželů a zároveň jejich společné souznění, kvůli kterému se právě berou?

Chcete mít vzpomínky na svatbu a svatební fotografie, které jsou přímo nadupané emocemi? Chcete z fotografie, kde se svatebčané smějí cítit jejich radost a aniž si to uvědomíte, zvedají se vám koutky? Chcete mít fotky, které rozpláčou nejedno oko?

Pozvěte si mě na váš svatební den a dovolte mi sdílet s vámi vaše emoce, které pro vás vyfotím. Specializuji se na svatební fotografie, ze kterých je na první pohled jasné, jak jste se na svatbě cítili.


Chci být váš fotograf- a ve váš svatební den být členem vaší rodiny.
Alena Stupková
Alena Stupková
Alena Stupková
Alena Stupková